Touha

8. ledna 2016 v 17:52 | Ann |  Myšlenky
Už jste někdy, v určitém stádiu porozchodové deprese přemýšleli nad tím, že si najdete někoho náhodného, někoho koho vůbec neznáte a kdo nezná vás, kdo o vás vůbec nic neví, a prostě se s ním vyspíte?


Jedná se čistě o náhodného člověka, který jen tak z čista jasna nenápadně vkročil na okraj vašeho zorného pole a vy po něm jenom tak náhodně sáhnete. (Samozřejmě se jedná o člověka, který vás fyzicky přitahuje. Bez toho by to nešlo.)
Protože, ruku na srdce, když je člověk v důsledku dlouhodobého vztahu zvyklý na pravidelný sex a s tím související ventilaci všelijakých těch hormonů, které se při náhlém nedostatku onoho druhu zábavy přestanou vyplavovat, nezdá se to jako zas až tak špatný nápad. Pokud jste to někdy zažili (A teď mluvím spíše k ženám. Muži si dovedou pomoci velice snadno.), víte, o čem mluvím. Začnou vás bolet záda, budete náladoví, často budete vrčet na své okolí, aniž byste si to uvědomovali, možná vás dokonce bude bolet hlava a stane se z vás zapšklý cynik. Pak možná přichází v úvahu ta myšlenka, kterou jste vždy, jakožto šťastní obyvatelé planety Dokonalý vztah, opovrhovali... Bylo by to tak nepřijatelné? Nebo jsem právě odkryla vaše nevyslovené myšlenky?
Ann
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama